AKCE 2013

Retro párty

Rok se s rokem sešel a v sále obecního domu propukl další ročník Retro párty. Tato akce proběhla už po třetí. Letošní párty proběhla 13.4.2013. Začátek byl v 19.30 a od této chvíle
se začali shromažďovat první tanečníci (Prvních 40 hostů dostalo retrodárek v podobě karafiátu či štamprle Napoleona). Častokrát, ale nepřicházeli v nejmodernějším oblečení.
Ba naopak. Lidé si oblékli všelijaké retro kousky. Ty častokrát našli ve skříních svých prarodičů. K tanci hrál Dj´Kuchňka, který hity minulých let hrát z vinylových desek. Také na baru se něco našlo k uhašení žízně, ale také na zub, Ze speciální retro nabídky mohli hosté ochutnat koks či houbu, k jídlu pak byli výborní utopenci.

Občanské sdružení Roháček děkuje všem, kteří se této akce zúčastnili a doufáme, že jstese patřičně bavili a že se již těšíte na Retro v příštím roce.

Prajzská pouť mladých 

 

Buď rozhodný a udatný, neměj strach a neděs se, neboť Hospodin tvůj Bůh, bude s tebou všude, kam půjdeš. (Joz 1,9)

Tento biblický citát zval všechny mladé na Prajzskou pouť mladých. 23.3.2013 se uskutečnila již třetí pouť mladých. Letos, stejně jako loni proběhla pod vedením Marka Večerka, bohoslovce arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci. Marek pochází
ze Štěpánkovic a jako správný prajzák se rád této akce zúčastnil.

Sraz byl v 5.55 u kaple. První část pouti byla v tichosti. Další jsme se pak společně modlili křížovou cestu. Děkuji všem, kteří vstali a pouti se zúčastnili. Letos nás bylo 8. Doufáme, že se tato předvelikonoční pouť stane tradicí a stále se najdou mladí, kteří chtějí putovat s našim Pánem.

Maškarní ples pro děti

Nedělní odpoledne 10. února 2013 patřilo našim dětem, neboť v sále Obecního domu se konal Maškarní ples pro děti, které pořádalo Občanské sdružení Roháček, o.s. Od 15 hodin se začal sál plnit různými maskami – piráty, princeznami, klauny, vojáky, supermany, karkulkami a mnoha dalšími krásnými maskami. Účast byla opravdu vysoká, nejen z řad dětí ale také rodičů a prarodičů, za což velice děkuje. Pro děti byl připravený pěkný a zábavný program. Nejdříve jsme se všichni prošli v promenádě, kde se masky představily, dostaly sladkou odměnu a poté se losovaly ceny pro masky. Děti si zatančily se svými rodiči ,,ptačí tanec“ a také jsme si všichni společně zatančili na písničku ,,Ouky kouky“. Překvapením bylo vystoupení na písničku ,,Polámal se mraveneček“. Klubovna Obecního domu se proměnila
ve Ferdovo mraveniště. Zde bylo možné si zakoupit zákusky, párek v rohlíku či hranolky, ale také občerstvení pro rodiče. Děti měly možnost si také koupit cukrovou vatu či balónky. Nejvíce děti lákala bohatá tombola, ve které měly děti možnost vyhrát nějakou hračku.

Občanské sdružení Roháček, o.s. děkuje všem dětěm, že s námi strávily krásné nedělní odpoledne. Těšíme se zase příště.

.

III. Obecní ples

V sobotu 26. ledna 2013 se konal v prostorách Obecního domu v Rohově již třetí Obecní ples pod hlavičkou Občanského sdružení Roháček, o.s. ve spolupráci s Obecním úřadem Rohov. Hned u příchodu byli příchozí přivítání Welcomedrinkem na zahřátí, a ženy byly obdarovány krásnou růži. K poslechu a tanci hrála skupina OH Band z Dolního Benešova, která roztančila všech 118 tanečníků. Všichni
se mohli občerstvit na baru, kde si mohli zakoupit nejen něco k pití, ale také k jídlu,  v nabídce byly skvělé zákusky a listové. K plesu patří také tombola, která byla jako každý rok opravdu bohatá. Velké díky patří všem sponzorům a Obecnímu úřadu Rohov, díky kterým se výherci mohli radovat z pěkných a také hodnotných cen. A že o zábavu nebyla nouze, svědčilo i to, že se hrálo a tančilo až do ranních hodin . Věříme, že lidé odcházeli spokojeni a stejně jako my se těší na další ples.

Velké poděkování patří členům Občanského sdružení Roháček, o.s. a Obecnímu úřadu Rohov za přípravu a  za veškerou práci
při organizování plesu.


.

AKCE 2012

Retro párty

Dne 14. 4. 2012 se v sále obecního domu uskutečnila RETRO párty, které se zúčastnilo cca 100 hostů. Hity 60. – 90. let pouštěl DJ až do brzkých ranních hodin. Dobová atmosféra byla navozena pomocí výzdoby, ve které nemohly mimo jiné chybět gramofonové desky, plastové květiny a oblečení z obchodního domu Tuzex. O nejpodstatnější složku výzdoby se postarali samotní hosté, kteří předvedli opravdu originální kousky ze svého šatníku.:-) Děkujeme za hojnou účast a těšíme se na Vás na příštím ročníku této akce!  

 

 

Prajzská pouť mladých

31.3.2012 se uskutečnila již druhá pouť mladých. Letos proběhla pod vedením Marka Večerka, bohoslovce arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci. Marek pochází
ze Štěpánkovic a jako správný prajzák se rád této akce zúčastnil. Sraz byl v 5.55 u kaple. První část pouti byla v tichosti. Další jsme se pak společně modlili křížovou cestu. Děkuji všem, kteří vstali a pouti se zúčastnili. Letos nás bylo, pokud správně počítám 11. Nezáleží však na množství, zde budu citovat apoštola Matouše: „Kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém, tam jsem já mezi nimi.“ (Mt 18,20)

 

Dětský maškarní ples 19.2. 2012

 

Dne 19. 2. 2012 uspořádal Roháček, o.s. Maškarní ples pro všechny děti. V doprovodu svých rodičů a prarodičů k nám zavítaly děti místní, ale i děti ze Sudic, Kobeřic či Strahovic, a sál obecního domu se rázem zaplnil do posledního místečka. Letošní výzdoba plesu se nesla v duchu „Divokého Západu“ a všichni pořadatelé se stylově převlékli za kovboje a indiány.

Atmosféra maškarního plesu byla veselá, děti i dospělí se díky povedeným maskám přenesli do světa pohádek, večerníčků, do světa zvířat i do světa dobrodružných příběhů. Na plese totiž nechyběli indiáni, princezny, tygříci, draci, Bořci, Spidermani, piráti, Makové panenky, víly a jiné tajemné postavy z cizích světů. Sál hýřil barvami, dobrou náladou a dětským smíchem.

V průběhu odpoledne se děti představily ve svých maskách, zahrály si hry a účastnily se nejrůznějších soutěží. Součástí plesu byla i tradiční tombola s téměř dvěma stovkami cen. Hlavní cenu do tomboly, dětskou koloběžku, nám věnovali rohovští hasiči, dort nám upekla Anička Dostálová. Ale věříme,
že i drobnější ceny udělaly dětem radost.

Ve „westernovém salónu“ na děti i rodiče čekalo bohaté občerstvení. Kromě limonád a džusů zde bylo i něco k zakousnutí – sladkosti, hranolky, párek v rohlíku či domácí buchty a koláče.

Myslíme si, že i letošní Maškarní ples se vydařil, děkujeme dětem
a rodičům za hojnou účast a těšíme se na vás i na dalších akcích!

Veliké díky patří také našim sponzorům, kteří přispěním do tomboly vykouzlili nejeden úsměv na dětské tváři. Moc děkujeme také těm, kteří napekli koláče, buchty a sladkosti, ti zase potěšili mlsné jazýčky našich dětí,
ale i dospělých. V neposlední řadě pak díky všem za pomoc při chystání a organizování této akce!

 

II. Obecní ples 7.1. 2012

 

První akcí roku 2012, kterou Roháček, o. s. pořádal ve spolupráci s obcí Rohov, byl II. Obecní ples. Po úspěšném prvním ročníku jsme se opět těšili
na vydařenou akci a  jistě jsme my, ani vy, naši hosté, nebyli zklamaní.

Sál obecního domu se již od osmé hodiny večerní začal plnit prvními příchozími, na které čekal „welcome drink“, a pan starosta Daniel Procházka potěšil všechny dámy květinou.

Zahajovací slovo patřilo panu starostovi a předsedkyni Roháčku, o.s. Haně Birtkové, kteří všem popřáli krásný večer a skvělou zábavu.

Poté se naplno rozjela plesová zábava. K poslechu a tanci nám letos hrála skupina Bledule, ovšem v jiném složení než minulý rok, proto se sálem nesl
i ženský hlas. V repertoáru skupiny nechyběly klasické tance jako valčík či polka a zazněly staré i zcela nové hity z české i zahraniční produkce, takže věříme,
že si všichni hosté přišli na své.

Jelikož je tanec vyčerpávající, bylo potřeba dobít energii dobrým jídlem
a pitím. Na hosty čekalo občerstvení v podobě slaného i sladkého listového pečiva a výborného guláše. V baru bylo k dispozici mnoho alkoholických
i nealkoholických nápojů, a samozřejmě pivo Rohan z místního minipivovaru.

Ke zpestření plesového programu přispěli pořadatelé uspořádáním zábavných her a soutěží a přichystali pro své hosty také bohatou tombolu. V hlavní tombole nechyběl LED televizor, tiskárna, krásný dort či veliký dárkový koš, dárkové poukazy nejrůznějšího charakteru, drobná elektronika a jiné hodnotné ceny.

Plesová zábava se protáhla do pozdních nočních a brzkých ranních hodin, kdy se i poslední hosté odebrali ke svým domovům. Doufejme, že plní spokojenosti a pěkných zážitků z příjemně stráveného večera.

Na tomto místě bychom rádi poděkovali všem sponzorům, nejen velkým firmám z Rohova a okolí, obci Rohov, drobným podnikatelům, ale i občanům, kteří do tomboly čímkoli přispěli. Ještě jednou veliké díky!

I Vám, milí hosté, patří poděkování, jelikož bez Vás bychom podobnou akci nemohli uspořádat a obnovit tradici plesů v Rohově.

V neposlední řadě děkujeme také všem pořadatelům a organizátorům této akce, kteří se do  realizace pustili s patřičnou vervou!

AKCE 2011

 

Prázdninový čas utekl jako voda a za chvíli děti opět usednou do školních lavic.

A proto Roháček, o.s. uspořádal v sobotu 27.8.2011 v areálu na Kučakovci

pro děti a jejich rodiče

 "ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI"

 

Co vše na děti čekalo? 

Spousta her, soutěží, sportovních aktivit, tombola plná krásných cen, bohaté občerstvení, skákací hrad...

Večer nesmělo chybět tradiční opékání buřtů.

Kvůli počasí se bohužel nemohla konat stezka odvahy, ale doufáme, že i přesto se dětem na poslední letní akci líbilo a usednou do školních lavic s elánem a plné energie.

                           

                                                                                                                                                         Váš Roháček, o.s.

Karneval v maskách pro dospělé

Se uskutečnil v sobotu 20.8.2011 v sále OD v Rohově od 20h. Připraveno bylo bohaté občersrtvení a  hudba s DJ.

 Tým Roháčka, o.s. se rozhodl, že si vytvoří jednotný převlek, a tak vás po celý večer obsluhovala a bavila "Rohovská mafie"!

Byly taktéž připraveny hry a v neposledné řadě losování nejlepší masky, které vyvrcholilo úderem 24h s následujícím pořadím:

1. PIONÍŘI (rodina Tomíčkova, Pekárkova, Ševčíkova, Halfarova a Nevřelova)

2.Bořek stavitel s Fionou (Manželé Stříbní)

3.Kněz (Jan Stříbný)

Všechny masky ale stály za to a obdivujeme Vás za vaši píli a skvělé nápady.

Věříme, že i přes malou účast se všichni alespoň trošku pobavili, popili a zatrsali si.

                                                                                                                                     Váš Roháček o.s.

                                                                        

TÁBOR NOVÁ VES 2011

 

Ve dnech 20.-30. července se uskutečnil v pořadí již třetí obecní tábor.

Ve středu v 10:00 jsme společně s 33 dětmi nastoupili do autobusu a vydali se za dobrodružstvím tábora. Celý tábor se nesl v duchu časů ,,Asterixe a Obelixe“. Děti byly rozděleny do 5 týmů, jejichž  jména byla udělena podle názvů galských vesnic: Akvitánie, Armorika, Lutécie, Keltové a Římané. Děti mezi sebou soutěžily a sbíraly body v celotáborové hře, která byla složena z několika dílčích her a disciplín. Body mohly děti nasbírat například tvorbou erbů a vymýšlením pokřiků, nebo ve sportovních aktivitách či v luštění šifer nebo také ve vodní balónkové bitvě. Celkovým vítězem se stalo družstvo Akvitánie. Doufáme, že i přes nepřízeň počasí se dětem na táboře líbilo a mohly si plně vychutnat táborovou atmosféru.

Na tomto místě bychom také chtěli poděkovat oddílovým vedoucím: Ondrovi Hladíkovi, Kubovi Hilšerovi, Terce Hluchníkové, Adamu Dudovi a Irči Matkovské. Dále také vedoucím, kteří připravovali hry a podíleli se na kladném průběhu tábora: Hance Birtkové, Nikol Dudové a Adéle Komárkové. Nesmíme opomenout také um našich kuchařů, kteří nás nikdy nenechali hladovět: Ellen Dombkové a Hanysovi Leciánovi (tzv. kuchař Lečoix). A obrovský dík patří naší zdravotnici, která se této úlohy zhostila více než zodpovědně, Markétě Kretkové. DĚKUJEME!

A v neposlední řadě děkujeme sponzorům tábora. Bez jejich příspěvků a darů by se tábor mohl uskutečnit jen s velkými obtížemi. Jedním z hlavních sponzorů je obec Rohov, která přispěla nemalou částkou na celkový průběh tábora. Peníze jsme použili na dopravu pro rohovské děti a vedoucí, ubytování a stravu pro vedoucí, dále na pojištění tábora a zdravotní potvrzení pro vedoucí. Dalšími sponzory jsou: Kateřina Procházková, Josef Němec ze Sudic, Artur Komárek, Jiří Kretek, firma SVA-TÍ, Franta Hanzlík ze Strahovic, Hospoda na hřišti, Marie Halfarová a v neposlední řadě rodiče, kteří na tábor přispěli vejci či jinými potravinami . Patří vám velký DÍK!!!

Roháček, o.s.

Retro párty

 

Jelikož se Roháček ve svém programu zavázal, že se bude věnovat  i dospělým, uspořádal dne 30.4. 2011 akci s názvem „Retro párty“. Byla určena všem, kteří se rádi baví, kteří mají rádi staré hity a hlavně těm, kteří se chtěli vrátit v čase o pár let zpátky…

Atmosféru let minulých jsme se nesnažili vytvořit jen my, pořadatelé, výzdobou sálu či pro minulou dobu typickými nápoji a chlebíčky, ale vytvořila ji víc než polovina hostů, která se nezdráhala a vymódila se vy stylu „retro“…pro někoho to znamenalo nechat si opět narůst vlasy, oháknout se do džínové bundy a být zase tvrdým rockerem, někdo zavzpomínal na dobu socialismu a pionýrské spolky, ženy si připomněly vysoké účesy, pestrobarevné šaty či sukně, muži nezapomněli na košile, kalhoty „vodoměrky“, černé mokasíny a bílé ponožky J.

I když sál nebyl narvaný k prsknutí, návštěvníci se nezdráhali zapařit a rozjet to na plné pecky!!! Staré hity do éteru pouštěl Dj Baluu a věříme, že si v pestré směsici písniček každý našel „to své“.

Byli bychom rádi, kdyby si tato akce našla své stálé místo v našem programu a doufáme, že si v budoucnu najde mnoho příznivců.

Na závěr velké díky všem členům Roháčka, o.s. za přípravu a organizaci celé akce a díky patří i Vám, hostům, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit!

 

Fotky z této akce najdete ve „Fotogalerii“.

 Pálení čarodějnic

 

V pátek 29.4. se ze všech koutů naší obce slétli do areálu na Kučakovci čarodějové a čarodějnice i kouzelníci a ježibaby, aby si zde dali každoroční dostaveníčko.

Poté, co jsme si všichni nazdobili  a postavili dětskou májku, jsme se vydali na malý průvod vesnicí, aby všichni obyvatelé viděli, kolik nás v obci je a jak strašidelně a hrůzostrašně vypadáme. V průvodu jsme nesli jednu velikou, starou a slaměnou čarodějnici, kterou jsme pak upálili na hranici…

Když se stařičká ježibaba rozpadla na popel, nastaly čarodějům opravdové hody! Každý si opekl párek a dal si něco sladkého na zub. A po dobrém jídle na nás čekala i dobrá zábava v podobě nejrůznějších her.

Za Roháček si dovoluji tvrdit, že se večer vcelku vydařil. Doufáme, že i v příštím roce se zase všichni slétneme na pravý čarodějnický rej a bude nás zase o něco víc.

Samozřejmě díky všem pořadatelům a organizátorům za přípravu a pomoc a díky patří také všem příchozím, ať už dětem či jejich rodičům!

 

Fotky z této akce najdete ve „Fotogalerii“.

 Pouť mladých

 

V sobotu 16.4. 2011 jsme v ranních hodinách vyrazili na Pouť mladých, čímž jsme završili týden modliteb věnovaných mladým lidem. Pouť byla určena nejen pro mladé, ale i pro ty, kteří si svůj věk nepřipouští a cítí se být stále mladými, a také se chtějí za mladé lidi pomodlit.

Motto našeho putování znělo: „Vstaň a jdi. Tvá víra tě zachránila.“ Lk 14,19

Sraz všech účastníků se konal v 5:55 hod před kaplí sv. Petra a Pavla v Rohově.  Odtud jsme vykročili směrem k tzv. „stromkové“, kde jsme pouť započali znamením kříže, modlitbou a promluvou bohoslovce Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci Honzy.

Úsek cesty  z Rohova do Krzanowic jsme absolvovali v tichosti, aby každý z nás mohl pokojně přemýšlet a rozjímat, mluvit s Bohem a modlit se. V Krzanowicích se k nám přidali další „poutníci“, což nás mile překvapilo. Trasu Krzanowice - Chuchelná jsme věnovali  „křížové cestě“, kdy jednotlivá zastavení vždy četl někdo z nás. Z Chuchelné do Strahovic jsme putovali lesem. Ve Starhovicích jsme se zastavili v kostele sv. Augustina, kde jsme se společně pomodlili a Pánu Bohu přednesli své prosby i své díky. Adorace byla pod vedením bohoslovce Honzy. Naší malou pouť jsme ukončili opět v Rohově, v hospodě u Komárků, kde na nás čekala bohatá snídaně.

Srdečně děkujeme všem, kteří tuto pouť připravovali a podíleli se na ní, především Adélce Komárkové, které se celý nápad zrodil v hlavě a která měla sílu jej i zrealizovat, dále bohoslovci Honzovi, p. Davidovi Kantorovi, faráři ze Strahovic, i všem účastníkům této duchovní akce.

Fotky z této akce najdete ve „Fotogalerii“.

 

Prajzská Ambasáda, o.s.

 

V neděli 12.3. 2011 byl představen a oficiálně zahájen nový projekt, respektive nově vzniklé občanské sdružení Prajzská ambasáda, o.s., jehož jednatelem je Ing. Martin Hiltavský.

Program slavnosti byl zahájen v Sudicích v kostele sv. Jana Křtitele česko-polskou mší svatou, která byla celebrována otcem P. Mgr. Kazimírem Bubou, duchovním správcem farnosti Bohuslavice. Poté se všichni hosté shromáždili v sále obecního domu v Rohově, kde proběhl krátký program, v němž se občané mohli blíže seznámit s projektem Prajzské Ambasády a dovědět se více o činnosti a plánech tohoto sdružení. Součástí programu byly také krátké scénky, skeče a prezentace, které vtipným způsobem ukázaly tvář prajzského regionu a návštěvníkům přiblížili obce, jež se účastní projektu Prajzské ambasády. O hudební doprovod se postarali sourozenci Hluchníkovi (Veronika – housle, František – harmonika) a oba za své vystoupení sklidili obrovský potlesk! Váženým hostem slavnostního odpoledne byla také paní Anna Malchárková, která složila a věnovala Prajzské Ambasádě poetickou báseň (viz níže).

Za Roháčka přejeme Prajzské Ambasádě mnoho úspěchů a zdaru v bohulibé činnosti, kterou se rozhodla realizovat, a doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu stejně tak dobře jako nyní.

Chcete-li se dovědět více o projektu Prajzská Ambasáda, navštivte webové stránky: https://www.prajzskaambasada.eu

 

Poetická báseň věnovaná Prajzské Ambasádě (autorka: Anna Malchárková):

Promluva země Prajzské

Jsem země malá, Bohem požehnaná.
Po bitvách pánů Prajzskou nazývaná.
Ozvěna zůstala a ta se zpátky vrací.
Nevinná má vina se v čase dějin ztrácí.

Já vím, co ztráta je a jaká její cena.
Prošla jsem zkouškou, vyšla zocelena.
Netrpím leností, vím co je kříž.
Pílí a zručností zvedám se výš.

Zastav se pocestný, buď vítán k nám.
Přišel si na Prajzsku, koláč ti dám.
Cesta tě zavedla až k prahu ráje.
Prajzska je jinačí, než všechny kraje.

Uvidíš studánky, řeku dravé vody,
výstavná obydlí a čisté hospody.
Tvou mysl uklidní stín tmavých lesů,
lesk hladin rybníků i rudého vřesu.

Za lesní hranicí polská jsou města.
Kdysi to bývala jedna zem slezská.
K sobě se vracíme, jsme srdcem blíž.
Přátelství nezruší už žádná mříž.

V dobrém kdo přichází, znovu je zván.
Pochopí pocestný, kde poklad mám?
Bohatství není to, co oči tvé vidí.
To bývá ukryto v duších mých lidí.

Maškarní ples pro děti

 

Dne 4.2. 2011 jsme na Maškarním plese v Rohově přivítali naše nejmenší. Sál díky hojné účasti doslova praskal ve švech, ale dětem to očividně nevadilo. Směle se pustily do představování svých převleků, do tance a nejrůznějších soutěží a přitom netrpělivě očekávaly vyhlášení tomboly, ve které bylo ukryto na 200 cen.

Úvodní část programu, jak již bylo zmíněno, patřila přehlídce masek. Sál byl zaplněn princeznami, zvířátky, indiány, strašidly a mnohými jinými pohádkovými a kouzelnými bytostmi, ale i postavami (a dokonce i věcmi) současného života. Děti i rodiče dali při výrobě masek jistě průchod své fantazii a tvořivosti a my musíme jen konstatovat, že masky byly nádherné a velice zdařilé!!!

Po přehlídce masek začal opravdový maškarní rej. Děti dováděly a tančily a mezitím si zahrály několik her v podobě tance s balónky či klasická židličková.

K všeobecné pohodě dětí i dospělých během odpoledne a večera jistě přispělo i dobré jídlo a pití. Nechyběly zákusky, hranolky či párky v rohlíku a jiné dobroty. K pití byly pro děti přichystány sodovky a džusy. Dospělí se mohli posilnit pivem Rohan či vínem.

Doufáme, že se akce líbila dětem i dospělým alespoň stejně tak, jako nám, a věříme, že i příští rok se všichni opět sejdeme v takovém počtu jako letos. Budeme se na Vás těšit!!!

Na tomto místě bychom také rádi poděkovali našim sponzorům, díky kterým jsme mohli obohatit tombolu, a dětem tak udělat ještě větší radost! Díky patří také všem členům Roháčka, o.s., kteří se jakkoli na akci podíleli. Velký dík především Zuzaně Bočkové a panu Erichu Bočkovi za parádní pirátskou výzdobu!!! :-)

Fotky z této akce najdete ve „Fotogalerii“.

 

 

 

I. Obecní ples

 

První oficiální (velkou) akcí Roháčku, o.s., která se uskutečnila dne 8.1. 2011 v nově otevřeném obecním domě v Rohově, byl právě I. Obecní ples. Spolupořadatelem plesu byla obec Rohov v čele s panem starostou Danielem Procházkou. Společenský sál s kapacitou 120 lidí byl téměř naplněn a prostor vyčleněný k tanci byl dostačující. Na hosty čekalo překvapení v podobě „welcome drinku“ a potěšila je jistě i tombola s 200 cenami. K poslechu a tanci zahrála skupina Bledule. Na plese nechybělo ani bohaté občerstvení v podobě zákusků, slaného a sladkého listového pečiva a nápojů. Specialitou bylo pivo Rohan z místního minipivovaru.

Podle výborné nálady na plese a mínění hostů si dovolíme říci, že se nám I. Obecní ples vydařil! :-) Tímto děkujeme OÚ Rohov a všem členům sdružení za pomoc a zodpovědný přístup k pořádání akce a také sponzorům za jejich věcné a finanční dary věnované do tomboly!

 

Fotky z této akce najdete ve „Fotogalerii“.